Budoucí hodnota
Před lety jste si koupili vytápění od firmy KÜBLER? Gratulujeme! Rozhodli jste o své budoucnosti a investovali do systému, který je více než co jiného jistou investicí. Jeho průměrná životnost je více než 15 let, takže doposud nemáte žádný důvod přemýšlet o nové investici. Pokud přesto přemýšlíte, bude to asi z následujícíh důvodů. Vaše vytápění již není spolehlivé nebo má moc vysoký odběr plynu. Nebo nevíte toto: své staré zářiče od firmy Kübler můžete modernizovat jednoduše, rychle a za přijatelné ceny. A nákladnou investici do nového vytápění tak s velkou jistotou přesunete do dalších let. Naši odborníci s Vámi  proberou všechna hlediska, která je nutno vzít v potaz.

 

Údržba

Některé komponenty zářičů mohou stárnout, např. teplotní čidla. A následky zaručeně pocítíte. Nepřesné měření teploty a odchylka jen 1° C může znamenat vícenáklady na spotřebu energie až 6%!

Takže z pohledu hospodárnosti se pravidlená údržba Vašeho vytápění rozhodně vyplatí už od samého počátku. Důvodů je více:

  • jistota, že Vaše vytápění bude v zimě opravdu fungovat
  • konstantně hospodárný provoz
  • přehledné pevné ceny místo neplánovaných vysokých výdajů při poruše
  • prodloužená životnost
  • jistá záruka

Nabízíme Vám více lukrativních servisních smluv, které můžeme upravit podle Vašeho přání. A můžeme zahrnout i zářiče ostatních značek (pokud nějaké již máte). Zjistíte, že podtrženo a sečteno patří servisní smlouva s Küblerem ne mezi náklady, ale mezi úspory. A spořit budete již od nadcházející topné sezony.


Rozvaděče

Moderní rozvaděčové systémy nabízejí nejen více komfortu při ovládání, ale jsou prokazatelně i hospodárnější. Bez ohledu na stáří Vašeho vytápění. Zde se dozvíte jaké možnosti Vám nabízí regulace R.O.S.S.Y® od firmy Kübler.

Rozvaděč pro optimalizovanou spotřebu energie a úsporu zdrojů přináší zákazníkům mnoho užitku. Na druhou stranu je to základna pro nové uživatelské služby, jako např. dálkové ovládání. Inteligentní, úsporný modulárně rozšiřitelný systém je novinkou v oboru. Nabízí nejen komfortní ovládání Vašeho vytápění, ale zároveň umožní snížit náklady na energii, údržbu či náhradní díly. Při porovnání s obvyklými systémy můžete během životnosti vytápění ušetřit až 70% nákladů.Díky svým funkcím, komfortnímu ovládání a především díky měřitelnému přínosu k hospodárnému provozu vytápění hal získal rozvaděč R.O.S.S.Y® v roce 2004 cenu za inovaci roku od německého spolkového ministerstva hospodářství. V současné době prodává firma KÜBLER asi 95% zářičů spolu s rozvaděčem R.O.S.S.Y®.

Možnost přestavby

Design vytápěcích systémů firmy KÜBLER je založen na jednoduchých podmínkách údržby. Všechny součástky, jako např. hořáky, trubky, turbulátory atd. jsou lehce přístupné a právě tak lehce vyměnitelné. A smysl to má, neboť tak může být zvýšena funkčnost a hospodárnost Vašeho vytápění. Naši pracovníci s Vámi při servisu proberou možnosti výměny. Ostatně - největší část Vašeho zařízení a dosavadních rozvodů zůstanou při této výměně zachovány.

Jistota náhradních dílů

V našem oboru nezvyklé, ale je to tak. Firma KÜBLER Vám nabízí jistotu, že vždy dostanete náhradní díl na své vytápění. A to i tehdy, když je třeba více než 15 let staré. Zaručeně.