Produkty
PRIMA- tolik výkonu, za tak málo peněz

Ještě nikdy jsme nenabízeli takový výkon. Za tak málo peněz. PRIMA.
 

NOVÉ: Hybridní systém

Tři součásti – rozhodující výhody. H.Y.B.R.I.D. je zcela integrovaný hybridní systém sestávajíci z infračerveného vytápění s optimalizovaným stupněm sálavé účinnosti, efektivní regulace a inovativního využití zbytkového tepla.Až 15% energie získané ze zbytkového tepla, až 108% tepelně technické účinnosti. Díky těmto hodnotám je H.Y.B.R.I.D.vzorem pro hospodárné vytápění hal. A také doposud nejefektivnějším konceptem vytápění od firmy Kübler.
 

NOVÉ: Využití zbytkového tepla

Inovativní základ pro hospodárné vytápění hal. Díky O.P.U.S.u je možné hospodárně využít energii obsaženou ve spalinách , které vznikají při vytápění hal. Třeba pro bezplatné vytápění kanceláří nebo sociálního zařízení. S O.P.U.S.em lze zpětně využít až 15% dodané primární energie (dle velikosti zařízení). A to je obrovský skok v efektivitě vytápění hal pomocí infračervených zářičů. Více informací získáte zde.
 

Infračervené /Tmavé zářiče

Nejrůznější typy hal, rozmanité velikosti, různá prostředí. Možnosti, kde lze použít intračervené zářiče firmy Kübler, jsou téměř bez hranic. Najděte si zde svůj typ.
 

Rozvaděče

Nabízejí rozhodně větší komfort a navíc pomáhají snížit spotřebu energie. Rozvaděče firmy KÜBLER jsou volbou, které se sotva budete chtít vzdát.
 

Odvody spalin

Odvody spalin pro samostatný zářič nebo společné odvody spalin až pro 20 zářičů - detaily naleznete zde.
 

Periferie

Od plynového kohoutu až po závěsný systém - firma KÜBLER Vám nabídne řešení na klíč. Podívejte se na celou paletu našich produktů.
 

Služby

Prodáváme víc než jen vytápění pro velké prostory: jistou investici a s tím spojený pocit spokojenosti na léta dopředu. U firmy KÜBLER získáváte jistotu prvotřídního servisu.