Filozofie firmy




Úspěch není náhoda. Cesta do budoucna není cestou do neznáma. U firmy Kübler se všemi jejími aktivitami táhne od počátku jedna nitka. Dostatečně jasná, tedy i srozumitelná a dostatečně flexibilní, aby umožnila spoluvytvářet trvalé změny trhu i životního prostředí.

Tuto nit jsme nazvali přidaná hodnota. Přidaná hodnota pro naše zákazníky. Pro naše životní prostředí. Pro naše spolupracovníky. Informujte se, co vše nabízí faktor přidané hodnoty Vám.

Přidaná hodnota díky fungujícímu vytápění.  Vaše vytápění od firmy Kübler by mělo i za15 let fungovat stejně spolehlivě jako v den instalace. Mechanická zátěž a tím vzniklé opotřebení byly redukovány na minimum již při vývoji zářičů. Pokud by se přesto objevila porucha, jsou naši technici k dosažení kdykoli.

Přidaná hodnota díky ochraně míčů. Ve sportovních halách je to nutnost – certifikovaná mříž na ochranu míčů. 

Přidaná hodnota díky CAD. Pomocí internetu jsme otevřeni Vaší projektové dokumentaci. Ideální pro projektanty. Montážní plány? Zapíšeme je přímo do Vaší CAD databáze. Teprve tak optimálně využijete možnosti digitálního projektu.

Přidaná hodnota díky e-shopu náhradních dílů. Speciálně pro naše partnery z oboru topenářství. Online zde naleznete celý sortiment naší firmy. Všechan data, čísla, obrázky. Jedno kliknutí a můžete se podívat, porovnat, vybrat i nakoupit. Kdykoli a kdekoli. Rychle a pohodlně. Prostě online.

Přidaná hodnota díky odbornému partnerství. Zvláštní služby, které můžete využívat jako náš obchodní partner. Nabídky školení firmy Kübler patří k osvědčeným tréninkových a informačním sektáním. Speciálně upraveny pro topenáře, revizní techniky, instalatéry, projektanty i dodavatele energií. Máte zájem? Zeptejte se nás. 

Přidaná hodnota jako generální dodavatel. 15 let zkušeností při dodávce kompletní tepelné techniky. Na těchto zkušenostech profitují především naši velcí zákazníci. Jako Váš generální dodavatel poneseme Vaši zodpovědnost. Za celou zakázku na klíč.

Přidaná hodnota díky inovaci. Firma KÜBLER patří k vedoucím podnikům na poli inovací mezi středně velkými německými firmami. Získali jsme ocenění Firma TOP 100, a byli jsme oceněni i Cenou za inovace německého Spolkového ministerstva hospodářství. Výrobky vyvinuté firmou KÜBLER určují v Evropě neustále pravidla pro efektivní a hospodárné vytápění velkých prostor.

Přidaná hodnota díky know-how. KÜBLER, to je 15 let vývoje, výroby a jistoty v projektování tepelnětechnických velkozařízení. Garance rychlého a spolehlivého běhu. A zaručeně pocit jistoty, že s výrobcem infračervených zářičů, který má vedoucí postavení na evropském trhu, stojíte na správné straně.

Přidaná hodnota díky vzdělávání spolupracovníků. Kvalita začíná správným poradenstvím. Sahá daleko dál než jen ke spolehlivému provozu. Základem jsou odborné technické znalosti Vašich kontaktních osob. U nás je tedy samozřejmostí: vysoká kvalifikace a neustálé vzdělávání všech našich expertů. Na tom můžete stavět.

Přidaná hodnota díky One-stop-shopping. Firma KÜBLER Vám nabízí nejucelenější spektrum produktů v Evropě. Infračervené vytápění, odvody spalin a rozvaděče – stavebnicově upravitelné dle Vašich požadavků. Využijte kompletní řešení na klíč. Pro každý typ i velikost haly. Optimální řešení – technicky i ekonomicky.

Přidaná hodnota díky šanonu pro projektanty. Služby naší firmy speciálně pro projektanty. Provede Vás celou fází projektu. Od začátku do konce. Cenná pracovní pomůcka pro každého, kdo v této fázi nechce nic přenechat náhodě. A to nejlepší nakonec: tento šanon získáte zdarma.

Přidaná hodnota díky standardu kvality. S ohledem na životní cyklus o délce 15 let jsou zářiče firmy KÜBLER absolutní investiční jistotou. Prvotřídní zpracování, lehká montáž i nerezové materiály: pro nás standard. Věděli jste, že téměř všechny zářiče firmy KÜBLER mají sálavé trubky z nerezové oceli?

Přidaná hodnota díky společnému dovodu spalin. Odolný proti korozi, lehký a snadno smontovatelný - hliník je u všech odvodů spalin od firmy KÜBLER první volbou materiálu. Výhody Vám nabízí ale i design spalinového potrubí. Koncepce uzavřeného odvodu spalin Vám díky jedinému bodu pro měření spalin ušetří náklady na revizního technika, které opravdu již stojí za řeč.

Přidaná hodnota díky službám. Firma KÜBLER pro Vás má jedinečnou nabídku služeb. Počínaje poradenstvím až k dodávkám na klíč. Decentrální servisní střediska a 15 letá záruka na dodávku náhradních dílů. To Vám zaručuje vysokou funkčnost Vašeho vytápění značky KÜBLER. A v případě potřeby jsme dosažitelní 365 dní v roce.

Přidaná hodnota díky síti servisních středisek. Servis je třeba mít blízko. Po celé Evropě. V Německu, v Čechách, v Polsku, Maďarsku i Rusku. Všude tam je pro Vás naše vlastní prodejní a servisní středisko. Všude tam mluvíme Vaším jazykem. A ve všech východoevropských zemích se můžete spolehnout na jedno: kvalita KÜBLER je „made in Germany“.

Přidaná hodnota díky jistotě. KÜBLER Vám dává jistou přezkoušené kvality na všechna zařízení. Vytápění KÜBLER jsou certifikována pro většinu západo- i východoevropských zemí. Zářiče mají všechna potřebná povolení pro každou zemi. Navíc jsme členem Německého národního i Evropského normalizačního výboru, takže splňujeme i ty nejaktuálnější zákonné požadavky.

Přidaná hodnota díky Super Silent. S tichými hořáky firmy KÜBLER budete mít klid. Se svými 47 dbA dosahuje nová série zářičů žádné dosud známé hodnoty.

Přidaná hodnota díky technické dokumentaci. Samozřejmé a přeci neobvyklé: halové vytápěcí systémy z dílny KÜBLER jsou perfektně zdokumentovány. Detailně, přehledně a s ohledem na praxi. Počínaje návodem k použití až po technické informace.  

Přidaná hodnota díky funkčnosti. Sestaveny v modulech jsou zářiče firmy KÜBLER několikanásobně kontrolovatelné. A tím i jištěné proti výpadkům. Funkčnost je postavena také na inteligentním řešení. 

Přidaná hodnota díky hospodárnosti. Infračervené zářiče firmy KÜBELR dozrály k nejefektivnějším řešením na trhu s úsporou energie až 50%. Jednoznačné plus pro rychlý návrat investic a pro životní prostředí.

Přidaná hodnota díky orientaci do budoucnosti. Díky neustálému vývoji a výzkumu zajišťuje firma KÜBLER i v budoucnu možnost nabízet energeticky nejúspornější metody vytápění velkých prostor. V dobách, kdy zdroje ubývají, je pohled zaměřen na nízkou spotřebu, inteligentí řídící systémy a spolehlivou bezpečnost provozu.