Kvalita
Průměrná životnost vytápění od firmy KÜBLER je víc než 15 let. Investovat do produktů naší firmy je tedy absolutní investiční jistota. Navíc určují trendy v oboru. Prvotřídní zpracování a smysluplné využití materiálů jsou u firmy KÜBLER samozřejmostí. U zářičů Optima, konstruovaných pro dlouhodobé využívání, se pro díly vedoucí teplo (hořákové trubky, reflektory nad trubkami či turbulátory) používá výhradně nerezová ocel.

Nekompromisní jsme i při zajištění kvality. KÜBLER zavedl podrobný program kontroly kvality, který zdokumentuje každý postup a podrobí jej přísné kontrole. To Vám dává pro každý vytápěcí systém firmy KÜBLER jistotu prověřené kvality.

Mimochodem: s kvalitou a trvanlivostí spojujeme také otázku recyklace. Při náhradě Vašich starých zařízení vykoupí od Vás KÜBLER Vaše vysloužilé zářiče o výkonu do 50 kW/ks za cenu 1.100,- Kč/ks. Max. počet takto vykoupených zářičů je limitován počtem námi dodaných nových zářičů. Pro odkup zářičů s výkonem nad 50 kW/ks zpracujeme konkrétní nabídku.