TYPY HAL
Typy hal

Moderní sálavé vytápění hal se vyznačuje nejen vysokou hospodárností, ale také všestrannými možnostmi využití. Je to téměř vždy ideální řešení - pro všechny typy hal, bez ohledu na jejich velikost. Ať je hala vysoká 4 nebo 30 metrů, široké spektrum našich produktů garantuje spolehlivý a efektivní provoz velkoprostorového vytápění.

Čtěte dále a zjistíte více o tom, nač je třeba dbát při vytápění Vaší průmyslové, skladovací nebo sportovní haly. A dozvíte se také vše o řešeních společnosti Kübler pro vytápění dílen, společenských hal nebo  výstavních prostorů.

 

  

Výrobní haly

Příjemné pracovní prostředí pro zaměstnance, flexibilní ovládání, možnost rozšíření o další moduly, vytápění jednotlivých zón. Takové jsou hlavní výhody energeticky úsporného infračerveného vytápění pro Vaši výrobní halu. 
 
  

Skladovací a logistické haly

Největšími výzvami při vytápění skladovacích hal jsou časté otevírání vrat, značná výška regálů, citlivost skladovaného zboží. Zde se dozvíte, jaká řešení nabízí společnost Kübler.
 
  

Sportovní haly

Buď je v hale věčně zima, nebo se na její vytápění spotřebuje příliš mnoho energie. Tento problém řeší mnoho sportovních klubů. A přitom se sportovní haly dají vytápět tak snadno: díky nízkoenergetickým infračerveným zářičům systému Kübler.
 
  

Servisní haly a dínly

V myčce obrovská vlhkost, v leteckém hangáru vysoký strop, v autodílně časté příjezdy a odjezdy vozidel. Známe tyto problémy. Zde najdete naše řešení.
 
  

Společenské haly a výstavní prostory

Jejich vzhled ladí s celkem a jejich provoz je tichý: takové jsou tmavé infrazářiče Kübler pro vytápění výstavních prostor a společenských hal. Díky nim jsou vzácné exponáty chráněny před vlhkostí či průvanem a návštěvníci se cítí příjemně.
 
  

Stáje, drůbežárny a dojírny

Při chovu zvířat je třeba respektovat specifické klimatické podmínky, které vyžaduje konkrétní živočišný druh. I zde je infračervené teplo ideálním řešením, neboť se nejvíce podobá slunci.  Plynové infrazářiče Kübler zlepšují klima v prostoru stáje, drůbežárny či dojírny a udržují podestýlku v suchu.
 
  

Skleníky

Výtápění skleníku je mimořádná výzva. Společnost Kübler vyvinula speciálně pro skleníky systém Agrarnox, který pomáhá vytvořit dokonalé pěstitelské podmínky.