Portrét firmy
KÜBLER je firma činná po celé Evropě s důsledným zaměřením na vývoj energeticky úsporného vytápění velkých prostor. Od založení v roce 1989 vyvíjíme výhradně infračervené vytápění a tím i nejmodernější a nejhospodárnější technologii vytápění velkých prostor. Firma KÜBLER patří mezi Top 3 podniky na trhu s halovým vytápěním. Nabízíme řešení na klíč a tím i nejobsáhlejší spektrum produktů pro různé typy hal a prostředí. Máme v oboru vedoucí pozici na poli inovací.

Naše inovativní produkty a systémová řešení vytváří přidanou hodnotu. Pro naše zákazníky trvalé, náklady snižující technologie a služby. Pro naše životní prostředí značné snížení emisí CO2.

K milníkům našich budoucích plánů patří koncentrace na zdroje šetřící vytápěcí technologie, důsledná orientace na zákazníka, zajištění a rozšíření pracovních míst, ziskový růst firmy a kontinuální inovace.

Okolo 70 pracovníků ve čtyřech pobočkách v Německu i v zahraničí dosáhne ročního obratu cca. 11 milionů Euro. Firma KÜBLER dnes patří ke špičkovým evropským firmám a má vedoucí pozici na poli inovací ve svém oboru. Nadprůměrně investujeme do vědy a vývoje. 50% obratu tvoří produkty, které jsou na trhu sotva tři roky.