FIRMA
Ocenění

Inovace firmy KÜBLER neustále určují nové trendy v oboru. Vděčíme jim za velkou spokojenost našich zákazníků a také za mnoho ocenění.
 

Mise

Naším cílem je vytvářet užitečné inovace. Investujeme do toho nezvykle mnoho. S pomocí inovativních produktů a řešení vytváříme přidanou hodnotu. Pro naše zákazníky trvalé technologie a služby, které snižují náklady. Tomu říkáme inteligentní teplo.
 

Portrét firmy

Koncentrace na energeticky úsporné vytápění velkých prostor je znakem firmy KÜBLER. Od založení v roce 1989 vyvíjíme výhradně infračervené vytápění a tím i nejmodernější a nejhospodárnější technologii vytápění velkých prostor.
 

Čísla a fakta

Firma KÜBLER ve zkratce: zde zjistíte nejdůležitější fakta a ukazatele.
 

Filozofie firmy

Úspěch není náhoda. Cesta do budoucna není cestou do neznáma. U firmy Kübler se všemi jejími aktivitami táhne od počátku jedna nitka. Dostatečně jasná, tedy i srozumitelná a dostatečně flexibilní, aby umožnila spoluvytvářet trvalé změny trhu i životního prostředí.
 

Reference

Spokojenost lze vyjádřit čísly: cca. 70% našich zákazníků se na nás obrátilo na základě doporučení. A skoro 100% z nich uvádíme jako reference. Jsou ochotni se s Vámi podělit o zkušenosti s energeticky úsporným vytápěním firmy KÜBLER. Prostě zavolejte.
 

Inovace

Inovace má cíl: nabídnout uživatelům velkoprostorového vytápění takové řešení, které splní požadavky doby lépe, jednodušeji a efektivněji.
 

Kvalita

Špičková kvalita od materiálu až po montáž: zde zjistíte, jak KÜBLER definuje kvalitu.
 

Spolupracovníci

K úspěchu je potřeba chytrých hlav a to v každé fázi projektu. Kompetentní a angažované lidi, kteří jsou za každým řešením vytápění firmy KÜBLER.
 

Historie firmy

Kübler spoluvytváří budoucnost pro vytápění. A to již od roku 1989. Zde začíná historie firmy KÜBLER GmbH.
 

Kübler - pobočky

Potřebujete naši adresu, chcete nám napsat či nás navštívit? Jste na správné cestě.
 

Tiráž

 

Kontakty